REFERANSLARIMIZ

Enerji Santralleri: Hidroelektrik, rüzgar, termo vs. Enerji sektöründe yurt içinde faaliyet gösteren bir çok santralde çalışmalarımız bulunmaktadır, genel ağırlıklı olarak türbin ve rotorların periyodik olarak vibrasyon analizini, ihtiyaç durumunda ise üniteyi sökmeden yerinde balansını almaktayız.

Havalandırma Sektörü: Sanayide birçok farklı sektörde çok çeşitli havalandırma tipleri ile karşılaşmaktayız. Bazen boyahane fırınları üzerindeki fanlar, bazen dev bacaların havalandırma fanları, bazen de iklimlendirme amaçlı yüksek devirli fanlar ile karşılaşmaktayız. Tüm kontrolleri yapıldıktan sonra yerinde balans çalışması ile ISO standartlarının belirlediği tolerans değerlerine ulaştırıyoruz, periyodik olarak yapılan bu işlemler sayesinde fan ve onu çeviren motordan maksimum verim alabilmekteyiz. Tüm Türkiye içerisinde fan imalatçısı veya kullanıcısı olan farklı sektörlerden birçok firmanın hizmet ortağıyız.

Makina Sektörü: Kırıcılar (taş ya da plastik), santrifüj kazanları, motor rotorları, havacılık sektörü, otomotiv yan sanayi üretimi, CNC makineler

İSTENİLDİĞİ TAKDİRDE REFERANS LİSTESİ PAYLAŞILACAKTIR.
Image
Image
Image

Bize Ulaşın

Balanstek Tuna, Fatih Cd. no:105/B, 35090 Bornova/İzmir

  • dummy+90 232 503 1292

  • dummy+ 90 532 400 1292

  • dummy info@balanstek.com

E-BÜLTEN

E-posta adresinizi girin, size daha fazla bilgi gönderelim

Search